НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

ТМ. Ворскла - Кремінь 2:0

12 березня. 11:30. С. Крутий Берег. Стадіон «Лтава». 100 глядачів.

Голи:Бараннік, 16, Довгий, 22

Ворскла: Ткаченко, Даллку, Бобров (Даллку Ардін, 46), Сапай, Квасний, Одарюк, Бартуловіч, Довгий, Мельник, Бараннік, Ковпак (Авраменко, 67).

На початку гри дві відмінних нагоди після виходу до воріт втратив Бараннік, одного разу, перекидаючи м'-яч через воротаря, не влучив у «рамку» Бартуловіч. На 16-й хвилині Ковпак наздогнав м'-яч біля лицьової лінії, на замаху прибрав воротаря й викотив «цукерочку» на Баранніка, який потужним ударом під поперечку відкрив рахунок у грі.

Бартуловіч знову мав забивати на 20-й хвилині, та забракло кількох сантиметрів. На 22-й хвилині рахунок став 2:0 після влучного удару другим темпом від Довгого з лівої ноги. Під кінець перших тридцяти хвилин Даллку віддав на Ковпака, який, прийнявши м'-яч у штрафному, сходу пробив, але влучив у поперечину. До кінця першого тайму Крнмінь зумів провести кілька атака, але навіть без натяку на загрозу воротам Ткаченка.

Цікавий факт: від початку другого тайму цементували оборону Ворскли брати Арменд і Ардін Даллку. Старший свого часу говорив, що мріє коли-небудь зіграти разом із молодшим.

На 61-й хвилині пройшовши флангом та змістившись в центр цілив по воротах Сапай, воротар приборкав цей м'-яч. Ковпак на 65-й хвилині вийшов на ударну позицію й добре пробив, на жаль, куля пройшла низом, поряд із лівою стійкою.

В кінцівці гри Кремінь створив кілька цікавих епізодів біля полтавських воріт, але рахунок вже не змінився - 2:0 за Ворсклою.