НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбас (U-19) - Ворскла (U-19) - 3:1 ###

Чергову перемогу в чемпіонаті U-19 здобула криворізька команда. Цього разу на полі криворізького стадіону «Будівельник» була переможена полтавська «Ворскла» - 3:1.
Підсумок матчу був визначений ще в дебютні 10 хвилин поєдинку, коли криворіжці двічі «розписались» у воротах полтавської команди. Спочатку вдало пас партнера використав Володимир Цехмістер, надіславши м'яча повз воротаря суперника, а через дві хвилини Павло Бовтуненко після подачі кутового ударом головою зробив рахунок 2:0. Йшла 8-ма хвилина матчу.
Ворскляни, приголомшені таким початком матчу, довго «приходили до тями» й деякий час не могли нічого створити біля воріт «Кривбасу». Але приблизно з середини тайму «Ворскла» заволоділа ініціативою та стала раз за разом проводити атаки на ворота Горового. Голкіпер «Кривбасу» в ці хвилини працював з повним навантаженням й демонстрував всю свою майстерність, аби рахунок матчу був незмінний.
Після перерви «Ворскла» з перших хвилин оволоділа ініціативою й примусила кривбасівців грати від оборони. Але криворізька команда, хоч із деякими складнощами, стримала цей тиск на власні ворота й в середині другого тайму збільшила свою перевагу. Євген Пронак вийшов сам на сам з воротарем та не залиши йому жодного шансу – 3:0. Й хоча деяка тривога з результат в прихильників криворізької команди була присутня, не вірилось, що криворіжці втратять таку важку перемогу.
Наприкінці матчу «Ворскла» зуміла скоротити рахунок. Після однієї з помилок оборони «Кривбасу», полтавці заробили право на кутовий. Послідувала подача, й Владислав Олійник чітко скористався з деякою розгубленістю захисної ланки «Кривбасу». До кінця матчу гості не втрачали надії на те, аби змінити рахунок на табло, змушуючи кривбасівців грати «другим номером». Але господарі поля витримали цей натиск й записали до свого активу чергові три очки.
«Кривбас»: Горовой-к, Мороз, Бовтуненко, Сулімовський (Сорока, 71), Карпець, В.Кочмола (Лівінський, 66), Берест, Сокол (Богомолов, 73), Древаль (Шейка, 66), Цехмістер (Пронак, 60), Янюк (Єршов, 86).
«Ворскла»: Ванюков, Хоменко, Ічанський, Яременко (Олійник, 56), Панов, Євтушенко, Томенко (Жениленко, 69), Коба (Рудик, 86), Борсук-к, Кравченко, Кругляк (Авраменко, 87).